USD
USD Δολάριο ΗΠΑ EUR Ευρώ GBP Λίρα στερλίνα AUD Δολάριο Αυστραλίας CAD Δολάριο Καναδά BRL Ρεάλ Βραζιλίας CNY Γουάν Κίνας CZK Κορόνα Τσεχίας DKK Κορόνα Δανίας HKD Δολάριο Χονγκ Κονγκ ILS Νέο ισραηλινό σεκέλ JPY Γεν Ιαπωνίας MYR Ρινγκίτ Μαλαισίας NZD Δολάριο Νέας Ζηλανδίας NOK Κορόνα Νορβηγίας PLN Ζλότι Πολωνίας RON Νέο λέου Ρουμανίας RUB Ρούβλι Ρωσίας SAR Ριάλ Σαουδικής Αραβίας SGD Δολάριο Σιγκαπούρης ZAR Ραντ Νότιας Αφρικής KRW Νοτιοκορεατικό γουόν SEK Κορόνα Σουηδίας CHF Ελβετικό φράγκο TRY Τουρκική λίρα UAH Χρίβνια Ουκρανίας ARS Argentina, Peso THB Μπατ Ταϊλάνδης
العربية 简体中文 Čeština Dansk Deutsch La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones Medellin Español Français Ελληνικά עברית Italiano 日本語 한국어 Magyar Nederlands Polski Português Português Русский Svenska Türkçe
  • Επικοινωνία

La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones

Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-23
2026-09-24

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

38

La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones


Το διαμέρισμα La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones Μεντεγίν απέχει 1 χλμ. από το Parque El Poblado και 10 λεπτά με τα πόδια από τον σταθμό του μετρό Aguacatala. Το διαμέρισμα χαρίζει στους επισκέπτες αξέχαστες στιγμές, προσφέροντας τζακούζι και σάουνα.

Το Μουσείο El Castillo απέχει 1,1 χλμ. από αυτό το διαμέρισμα. La Aguacatala βρίσκεται σε απόσταση 13 λεπτών με τα πόδια.

Επίσης, υπάρχει πλήρως εξοπλισμένη κουζίνα για την άνεση των επισκεπτών. Οι επισκέπτες μπορούν εύκολα να φτάσουν στο διαμέρισμα La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones από το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μεντεγίν Ενρίκε Ολάγια Χερέρα, το οποίο βρίσκεται 5 χιλιόμετρα μακριά. Το κατάλυμα προσφέρει στους επισκέπτες ιδιωτική πισίνα.


Στο ξενοδοχείο

Γενικά

  • Wi-Fi
  • Χώρος στάθμευσης
  • Επιτρέπονται κατοικίδια

Στο δωμάτιο

  • Ταράτσα

Σημαντική ειδοποίηση

Check-in: από 15:00 έως 23:00
Check-out: από 08:00 έως 11:00
Αριθμός αδείας948666

Συχνές ερωτήσεις

  • Στο το διαμέρισμα La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones έχει πάρκινγκ;

    Το το διαμέρισμα La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones παρέχει ιδιωτική στάθμευση αυτοκινήτου.
  • Πόσο μακριά είναι το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μεντεγίν Ενρίκε Ολάγια Χερέρα από το το διαμέρισμα La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones;

    Το αεροδρόμιο Πληροφορίες σχετικά με το Μεντεγίν Ενρίκε Ολάγια Χερέρα απέχει 5 χλμ. από το το διαμέρισμα La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones.
  • Μπορούμε να φέρουμε τα κατοικίδιά μας στο το διαμέρισμα La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones;

    Ναι, επιτρέπονται κατοικίδια στο το διαμέρισμα La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones.

Λεπτομέρειες & Τιμές



Παρακαλούμε, εισάγετε τις ημερομηνίες παραμονής σας για να ελέγξετε τη διαθεσιμότητα.

Φωτογραφίες

Σχόλια

Λεπτομέρειες διαμονής

Η βαθμολογία σας

Απαίσια Σπουδαία

Επικοινωνήστε μαζί μας



Έγκαιρη Κράτηση
2026-09-23
2026-09-24

Η μέγιστη περίοδος που μπορεί να κρατηθεί είναι 30 ημέρες. Παρακαλώ εισάγετε εναλλακτικές ημερομηνίες.

Ευχαριστώ για την εγγραφή
Κλείσιμο
Νομικά
  • Πολιτική ξενοδοχείου
Εταιρεία
La Mejor Vista De Medellin, Poblado 3 Habitaciones, Κολομβία

Edif. Pentagrama, Μεντεγίν, Κολομβία

Μείνετε ενημερωμένοι

Εγγραφείτε στο ενημερωτικό δελτίο μας και θα λαμβάνετε πρώτοι τα τελευταία νέα και τις προσφορές μας.

Online κρατήσεις ξενοδοχείων

Επικοινωνία

2026 © medellin-hotels.com

All rights reserved